- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Микуличині оздоровлюються діти з Донеччини

Posted By Модератор On 17.01.2020 @ 13:06 In Ми - українці | No Comments

У вівторок, 14 січня, у селі Микуличин Яремчанської міської ради в обласному комунальному закладі оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» відбулися урочистості з нагоди прийняття нової оздоровчої зміни, в якій відпочивають діти зі східної України, зокрема, із Донецької області.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук від голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля привітала гостей зі східної України та колектив відпочинкового закладу. «У «Карпатських мріях» відпочивають діти з східної України. Цей заклад має за честь приймати таких неймовірно талановитих дітей. Для нас надзвичайно важливим є те, що вони мають можливість приїхати до нас, побачити й ознайомитись із карпатськими традиціями та звичаями. Хотілось би, щоб у Ваших серцях залишилася краса та культура Карпат», – зауважила посадовець.

Вона розповіла, що для гостей із Донеччини підготовлена надзвичайна цікава програма ознайомлення з містом Івано-Франківськ для того, щоб юнь отримала позитивні емоції та враження від Прикарпаття.

У цьому відпочинковому комплексі у січні перебувають 70 дітей із Волноваського, Бахмутського, Ясинуватського районів, міст Торецьк та Авдіївка Донецької області, які проживають на лінії розмежування.

У лютому також працюватиме ще одна оздоровча зміна для школярів із Донеччини.

Різдвяним вертепом та колядками привітали дітей. Відпочивальники теж доповнили своїми яскравими мистецькими виступами святковий захід, предемонструвавши свої танцювальні, вокальні та музичні здібності. Звучала пісня «Добрий ранок, Україно», лунали звуки гітари та представлені цікаві сучасні танцювальні стилі.

Гостям зі сходу на згадку подарували гуцульські подушки етнічного стилю з овчини, інформує сайт Івано-Франківської ОДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/01/u-mykulychyni-ozdorovlyuyutsya-dity-z-donechchyny-2/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.