Газета по-надвірнянськи
 

Відкриття спортивного майданчика у селі Пнів

17 січня 2020, 12:45 | Рубрика: Самоврядування, Спорт Версія для друку Версія для друку 599 переглядів

«У здоровому тілі – здоровий дух», мовить давня українська приказка.

спорт

Люди ще в давнину розуміли, що потрібно піклуватись про своє тіло, щоб воно було красивим, міцним, здоровим та сильним. І одним з напрямків, який впливає на стан здоров’я людини, є активний спортивний спосіб життя. Щоб фізкультура та спорт стали частинкою нашого життя, потрібно створювати належні умови. Три роки тому за ініціативи голови спортивної громадської організації (СГО) «Скеля» с. Пнів Михайла Войсовича, активної підтримки та сприяння Пнівського сільського голови Василя Гладиша, депутатів Пнівської сільської і районної рад Тараса Юрчила й Андрія Гунди на території Пнівської ЗОШ I-III ст. за кошти сільського бюджету за допомогою небайдужих жителів с. Пнів розпочали будівництво спортивного майданчика з міні-футболу.

І ось 12 січня ц. р., у незвично теплий, як на січень, сонячний день на урочисте відкриття майданчика на подвір’я Пнівської школи завітали як активна спортивна молодь, учні місцевої школи, так і люди поважного віку, зокрема, ветерани Пнівського футболу, а також представники влади – народний депутат України Зіновій Андрійович, депутат обласної ради Руслан Осташук, голова райдержадміністрації Володимир Пасько, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, новообраний Пасічнянський сільський голова ОТГ, депутат районної ради Андрій Гунда, Пнівський і Пасічнянський сільські голови Василь Гладиш та Василь Михайлюк.

Після спільного виконання Державного Гімну України ведучі святкового заходу Юлія Микитюк та Аліна Лавринович запросили перерізати символічну синьо-жовту стрічку і відкрити спортивний майданчик Зіновія Андрійовича, Володимира Паська, Руслана Осташука, Андрія Гунду, Василя Гладиша Михайла Войсовича.

влада

Священники УГКЦ, декан Пнівський, отець-мітрат Богдан Михайлина та адміністратор церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці с. Пнів о. Микола Костик освятили спортивну споруду.

– Щиро радий вітати всіх на нашому святі, яке присвячене відкриттю спортивного майданчика зі штучним покриттям. Це вже третій за рахунком спортивний об’єкт, який побудований завдяки взаєморозумінню з спортивною організацією «Скеля», депутатами сільської ради. Ми нині маємо цей майданчик, на якому можуть покращувати своє здоров’я наші діти та молодь, – зазначив Василь Гладиш і подякував усім причетним до його будівництва й облаштування.

– У таку гарну, водночас зимову та сонячну днину в прадідівській коляді зі щирими віншуваннями відкриваємо нині спортивний майданчик, який об’єднав усіх жителів с. Пнів, – наголосив у вітальному слові народний депутат України Зіновій Андрійович і підсумував: – Саме цей майданчик об’єднає не тільки село, край, але й зможе зробити ще спортивнішою та здоровішою Пасічнянську об’єднану територіальну громаду.

Володимир Пасько привітав громаду з проведенням перших демократичних і прозорих виборів у Пасічнянську ОТГ та з відкриттям міні-футбольного поля. Посадовець, зокрема, сказав: – Бажаю Вам приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемогу у житті. А діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої країни.

– Позиція районної ради та райдержадміністрації полягає в тому, щоб кожен населений пункт мав такий майданчик. Але відкриваємо ми їх (майданчики) там, де є спільне порозуміння депутатів місцевої та районної ради, тому цей майданчик є результатом спільної праці місцевих спортсменів, громадської організації, сільської ради та сільського голови, – зазначив Ігор Писклинець. Ще він звернувся з проханням до педагогів та батьків частіше «відривати» своїх дітей від комп’ютерів та гаджетів, залучати їх до занять спортом, щоб діти якнайчастіше бували на цьому чудовому майданчику.

Пнівський сільський голова Василь Гладиш вручив Грамоти сільської ради «За сприяння та особистий вклад в будівництво спортивного майданчика в с. Пнів» директору Пнівської ЗОШ I-III ст. Олегу Фединяку, депутатові районної ради Андрію Гунді, голові СГО «Скеля» с. Пнів Михайлові Войсовичу, начальнику Пасічнянського ГПУ «Львівгазвидобування» Василеві Савчуку, керівнику ремонтно-будівельної організації «Пніврембуд» Вікторові Зінкевичу. Також Подякою Пнівського сільського голови «За сприяння в будівництві спортивного майданчика в с. Пнів» нагороджено голів РДА та районної ради Володимира Паська та Івана Гурмака, керівника БДУ-4 «Прикарпаттрансгаз» Михайла Струка та керівництво НГВУ «Надвірнанафтогаз» і «Львівгазвидобування».

Спеціальною подякою від СГО «Скеля» с. Пнів «За активну участь в будівництві спортивного майданчика» – депутата Пнівської сільської ради Тараса Юрчила, голову профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» Олександра Діканьова, голову Надвірнянської РФФ Тараса Пушкара, а також Василя Пуканюка, Ярослава Кізіва, Володимира Савуляка і Тараса Зварича.

Голова Пасічнянської сільської ради ОТГ, депутат районної ради Андрій Гунда наголосив, що «поставлене три роки тому собі разом із депутатами сільської ради Тарасом Юрчилом, Михайлом Войсовичем та Пнівським сільським головою Василем Гладишем амбітне завдання – за три роки зробити Пнівську громаду найспортивнішою в області – ми виконали. Зараз – наступне завдання, аби наша Пасічнянська ОТГ стала найкращою громадою в області як у спорті, так і в культурі. Він також висловив подяку депутатові обласної ради Руслану Осташуку за допомогу і сприяння у спорудженні трьох спортивних майданчиків у Пнів`ї.

СГО «Скеля» спільно з депутатським корпусом Пнівської сільської ради закупила спортивну форму та м’ячі для шкільних команд сіл Пнів`я та Білозорини.

Учасників урочистого спортивного свята вітали танцювальний колектив Пнівської школи, а народний аматорський фольклорний колектив «Відлуння Карпат» Пнівського будинку культури потішив святковою програмою «Ніч Перед Різдвом».

Після урочистого відкриття спортивного об’єкта відбувся товариський футбольний матч між командою ветеранів Пнівського футболу та символічною збірною Надвірнянського району. Гра виявилась цікавою та насиченою на ігрові моменти. За результатами двох таймів по 20 хвилин із рахунком 4:2 перемогли господарі-ветерани Пнівського футболу.

Володимир ПИТЛЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!