Газета по-надвірнянськи
 

Зростають природолюби у садочку «Вогник»

24 січня 2020, 12:38 | Рубрика: Природа, Суспільство Версія для друку Версія для друку 828 переглядів

16 січня громадська організація «Зелене серце Карпат» на базі Надвірнянських ДНЗ (ясла-садок) «Вогник» та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 представили проект «Врятуй світ! Все починається з тебе». Мета проекту – екологічне виховання дітей, з дитинства вчити правильно сортувати побутові відходи, як не смітити і не спалювати сміття.

У презентації взяли участь: начальник відділу економіки природоохоронної діяльності, екологічного моніторингу, зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації, управління екології та природних ресурсів ОДА Петро Кульба; головний спеціаліст відділу управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Олена Форкуца; начальник відділу освіти РДА Степан Северилов; активістка, директор ГО «Зелене серце Карпат» Яніна Лучейко; завідувачі дошкільних закладів Надвірнянщини.

Яніна Лучейко презентувала книгу для дітей про правильне поводження зі сміттям «Врятуй світ! Все починається з тебе». Вихованці «Вогника» продемонстрували гостям спортивну розвагу «Допоможемо, малята, ліс від лиха врятувати», представили естафети, загальні вправи, дихальну гімнастику, самомасаж та інші заходи на екологічну тематику.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!