Газета по-надвірнянськи
 

Гучно лунала «Делятинська Розколяда»

14 лютого 2020, 12:41 | Рубрика: Фестивальне Версія для друку Версія для друку 118 переглядів

У неділю, 9 лютого, у Народному домі Делятина відбувся Х ювілейний Різдвяний фестиваль «Делятинська Розколяда». За християнською традицією святковий концерт розпочався після колективної молитви, яку проголосили отці Петро Мойсяк та Тарас Стельмащук. Щирими словами вітань до присутніх звернувся голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим’юк.

Делятин_розколяда

Зі сцени лунали різнобарвні колядки – дохристиянські, традиційні і сучасні, давні і неповторні, одинаково майстерно виконували музичні твори як найменші учасники, вихованці дошкільного підрозділу Делятинського ліцею № 2, так і професійні музиканти, викладачі Делятинської дитячої музичної школи. Вражала щирість і невимушеність, атмосфера у залі й справді перебувала святкова і тепла. Кожен учасник продемонстрував унікальну та яскраву самобутність нашого гуцульського краю, за що нагороджений шквалами овацій та пам’ятними сувенірами.

Окрім колядників із населених пунктів, які входять до складу Делятинської ОТГ, музичні і танцювальні привітання лунали від гостей із Ланчинської ОТГ, сіл Дора та Микуличин. Звуки трембіт, троїсті музики створювали атмосферу святкового дійства. Завершилися виступи спільним виконанням символічної «Бог Предвічний народився»…

Сценічними виступами Розколяда не завершилася – гості та колективи вирушили на подвір’я, де на них уже чекали казан із гарячим вином та духмяні пампухи від делятинських газдинь, виїзна торгівля, гарний настрій, і все це – під мелодії троїстих музик!

Висловлюємо щиру вдячність організаторам фестивалю. Зокрема, директору Делятинського Народного дому Марії Івасюк, працівникам культури, активістам, гостям і всім небайдужим! За смачні пампухи щиро дякуємо представникам громадського простору «Імпульс». Разом ми можемо зробити багато! Маленькими кроками впевнено йдемо до згуртування, спільної мети, цінуємо і бережемо наші прадавні звичаї, повідомляє сайт Делятинської ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!