Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська школа № 1 і Переріслянський ліцей – учасники проєкту GoCamp

7 лютого 2020, 12:58 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 267 переглядів

GoCamp – це найбільша освітня волонтерська програма у Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам, відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Приєднавшись до спільноти GoCamp, школи отримають: освітні послуги з підвищення кваліфікації, тренінги для вчителів; можливість працювати з міжнародними волонтерами, носіями різних мов та культур; матеріали, щоб створити унікальну програму літнього табору.

У 2020 році у цьому Всеукраїнському проєкті візьмуть участь 500 шкіл з усієї України.

GoCamp знову завітає в школи Прикарпаття. Організатори отримали 840 заявок, тому процес відбору виявився складним, але натхненним. Зокрема, у трьох сесіях візьмуть участь 11 навчальних закладів нашої області, інформує «Бліц-Інфо».

У першій сесії з 1 по 12 червня братимуть участь Коломийський ліцей № 9; Вигодський ліцей Вигодської селищної ради; Коломийський ліцей № 1 ім. В. Стефаника; Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

У другій сесії з 10 по 21 серпня: Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, Кобаківський ліцей ім. Марка Черемшини Рожнівської сільської ради ОТГ, Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради ОТГ, Грабовецька гімназія, Гринівська гімназія Старобогородчанської ОТГ та Переріслянський ліцей Переріслянської сільської ради ОТГ.

У третій сесії з 7 по 18 вересня: Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат обласної ради.

GoCamp – це вже більше 1700 шкіл і вчителів іноземних мов, які формують нове покоління майбутніх лідерів України та задають стандарт нової методики викладання.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!