- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Надвірнянці вивчали кращі практики будівництва дорожньої інфраструктури в місті партнері Пруднік

Posted By Модератор On 14.02.2020 @ 12:51 In Співробітництво,У міській раді | No Comments

Минулого тижня надвірнянська делегація на чолі з в.о. Надвірнянського міського голови Тарасом Пекарським відвідала партнерське місто Пруднік з метою вивчення кращих практик будівництва безпечної і зручної дорожньої інфраструктури у рамках пілотного проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна», який впроваджується програмою Уряду Швеції та ПРООН «Посилене партнерство, для сталого розвитку», що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

міська-рада [1]

Нагадаємо, що місто Надвірна цього року стало переможцем вищевказаного проекту, на меті якого є впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. Згаданий проект розроблений ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики і муніципального розвитку Надвірнянської міської ради. Міжнародним партнером у написанні та реалізації проекту виступила гміна міста Пруднік (Польща), з яким Надвірна вже близько 20 років веде активну і продуктивну міжнародну співпрацю.

Учасники делегації – Володимир Гринішак, директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», начальник відділу інвестиційної політики і муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський, депутат міської ради Василь Будзак і представники Надвірнянської міської ради. Під час офіційної зустрічі із заступником мера Прудніка Ярославом Шосткою та працівниками відділів з міжнародної співпраці та інвестицій, а також розвитку інфраструктури гміни м. Пруднік доведено до відома мету та завдання проекту, обговорено заходи і шляхи його реалізації. Польські партнери представили наявну документацію та схеми будівництва основних об’єктів дорожньої сфери в м. Пруднік. Володимир Гринішак ознайомив присутніх із презентацією міжнародного проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна».

Після зустрічі у гміні представники української делегації спільно з польськими колегами відвідали основ­ні об’єкти дорожньої інфраструктури Прудніка з метою вивчення кращих практик будівництва кільцевих розв’язок, «острівців безпеки», зупинок громадського транспорту, транспортної інфраструктури біля освітніх закладів тощо.

Інф. Надвірнянської

міської ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/02/nadvirnyantsi-vyvchaly-kraschi-praktyky-budivnytstva-dorozhnoji-infrastruktury-v-misti-partneri-prudnik/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/міська-рада.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.