Газета по-надвірнянськи
 

Підтримали проекти рішень

21 лютого 2020, 12:18 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 876 переглядів

На засіданні постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології під керівництвом Сергія Штогрина за координацією радника голови районної ради Василя Дмитрука депутати Іванна Савчук, Микола Гусак, Андрій Гуцько та Дмитро Гуменяк зосередилися на матеріалах тридцять другої сесії районної ради.

Серед них: звіт голови районної ради, звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік і про виконання торішнього бюджету; звіт райдержадміністрації про виконання районних цільових програм, затверджених районною радою; програма соціально-економічного та культурного розвитку району за 2020 рік тощо.

У форматі звітів комунальних підприємств районної ради про виконання річних фінансових планів за 2019 рік та затвердження цьогорічних фінансових планів депутати заслухали завідувачку КП «Аптека №100» Людмилу Кунько і директорів КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Емілію Сем`янів та КП «Теплокомуненерго» Романа Мажака, перед якими водночас постали актуальні проблеми, що вимагають консолідованих зусиль у пошуках оптимальних шляхів їх розв`язання. Зокрема, мовилося про доцільність відкриття аптечного пункту в центрі міста, що стане зручнішим для краян похилого віку, а також можливість облаштування ще такого пункту в мікрорайоні вул. Ломоносова (ймовірно, у приміщенні ЗОШ №4). Варто зауважити, що порушене питання відкриття аптечних пунктів на профільній комісії стало продовженням розмови, розпочатої ще на Дні депутата.

Інформуючи членів депутатської комісії про затвердження тарифів на теплову енергію для бюджетних установ району, Роман Мажак обгрунтував причини їх збільшення – зросли складові тарифу.

Звітуючи про очолюване КП, Емілія Сем`янів водночас розповіла про погодження документації на будівництво нових лікарських амбулаторій (ЛА), зокрема, у Тисменичанах; про придбання апаратури для телемедицини у сільські ЛА. Також відповіла на питання, викликані, передусім, наданням згоди на проведення конкурсу на право оренди приміщень та зверненням Зеленської сільської ради. Обоє стосуються лікарської амбулаторії в цьому гірському селі та відкриття стоматкабінету в одному з приміщень. Ці питання обговорили й ухвалили, підтримавши, проект рішення за координацією голови Фонду комунального майна району Івана Коцька.

Нагадаємо, торік, 27 червня, власне з відвідин новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ) у селі Зелена розпочалося виїзне засідання чергової ХХVІІ сесії районної ради («Народна Воля» № 69-71 від 5 липня 2019 р.). Відкриття медичного закладу мало відбутися 27 червня 2019 року напередодні 23-ї річниці Конституції України («Народна Воля» № 55-57 від 31 травня 2019 р.). Одначе амбулаторію так і не відкрили, її будівництво триває й досі, зазначили на засіданні депутатської комісії. А лікувальний заклад продовжує розміщуватися у пристосованому приміщенні, де також працюють заклади торгівлі. Якраз нинішнє звернення Зеленської сільської ради стосується цього приміщення. Водночас там же розміщений пункт Надвірнянського відділення екстренної медичної допомоги.

Крім нього, у засіданні профільної комісії взяли участь начальники відділів економічного розвитку, промисловості, транспорту та лісового господарства і будівництва, енергетики та охорони довкілля райдержадміністрації Ярослав Старків і Богдан Чіх.

Депутати підтримали проект рішень про надання згоди на продовження терміну дії договорів оренди приміщень; обговорили низку звернень, зокрема, міської ради, КП «Архітектурно-планувальне бюро» Надвірнянської районної ради.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!