Газета по-надвірнянськи
 

Призов до армії 2020: строкова військова служба…

7 лютого 2020, 15:22 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 12,008 переглядів

На виконання Указу Президента України від 16 січня 2020 р. №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» під керівництвом начальника відділу оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Андрія Левицького провели семінар-навчання з начальниками військово-облікових столів селищної, сільських рад Надвірнянського району, начальниками військово-облікових столів населених пунктів Яремчанської міської ради, Ланчинської та Делятинської селищних ОТГ, Переріслянської сільської ОТГ на тему: «Призов на строкову військову службу навесні 2020 року».

На запитання присутніх надавали вичерпну відповідь військовий комісар Надвірнянського районного військового комісаріату полковник Сергій Луцюк, заступник військового комісара – начальник відділення комплектування підполковник Володимир Козак та старший офіцер відділення комплектування районного військового комісаріату капітан Артем Артьомов.

Посадовці роз’яснили присутнім вимоги чинного законодавства з питань військової служби, вікові категорії призовників, які будуть залучатись до призовної кампанії, а також зміни в законодавстві, що стосуються питань відстрочки та звільнення від призову на строкову військову службу. Водночас до відповідальних за проведення призову осіб доведено наказ військового комісара «Про проведення підготовчих дій щодо чергового весняного призову громадян на строкову військову службу в 2020 році».

Інф. РДА.

 ***

Згідно з рекомендаціями Міністерства оборони України 18-, 19-річних юнаків на строкову військову службу у 2020 році призиватимуть лише за їхньою письмовою згодою, зазначив 5 лютого ц. р. на своїй сторінці у FB міністр оборони України Андрій Загороднюк.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!