Газета по-надвірнянськи
 

Шкільних педагогів навчали військовики

14 лютого 2020, 12:32 | Рубрика: Акцент, Військо, Освіта Версія для друку Версія для друку 11,927 переглядів

У Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 під керівництвом заступника військового комісара Надвірнянського районного військового комісаріату підполковника Володимира Козака відбувся семінар-навчання з викладачами предмета «Захист Вітчизни».

Результати завершення приписки до призовної дільниці та проблемні питання озвучив офіцер відділення комплектування районного військового комісаріату Андрій Пітчук. Про забезпечення навчально-матеріальної бази, зразками навчальної зброї та боє­припасів, проведення 3-х денних зборів з учнями – випускниками шкіл та стрільб з бойової зброї доповідав підполковник Володимир Козак.

Начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Андрій Левицький звернув увагу викладачів на актуальні питання військово-патріотичного виховання сучасної молоді.

Методист інформаційно-методичного центру відділу освіти райдержадміністрації Олександр Григоренко, організатор семінару, висловив щиру подяку заступнику директора Прикарпатського військово-спортивного ліцею полковнику Миколі Куцаню, який ознайомив присутніх з переліком вищих військово-навчальних закладів та умовами вступу до них і запросив усіх взяти участь у першому етапі всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», яка відбудеться на теренах нашого району наприкінці квітня.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!