- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шкільних педагогів навчали військовики

Posted By Модератор On 14.02.2020 @ 12:32 In Акцент,Військо,Освіта | No Comments

У Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 під керівництвом заступника військового комісара Надвірнянського районного військового комісаріату підполковника Володимира Козака відбувся семінар-навчання з викладачами предмета «Захист Вітчизни».

Результати завершення приписки до призовної дільниці та проблемні питання озвучив офіцер відділення комплектування районного військового комісаріату Андрій Пітчук. Про забезпечення навчально-матеріальної бази, зразками навчальної зброї та боє­припасів, проведення 3-х денних зборів з учнями – випускниками шкіл та стрільб з бойової зброї доповідав підполковник Володимир Козак.

Начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Андрій Левицький звернув увагу викладачів на актуальні питання військово-патріотичного виховання сучасної молоді.

Методист інформаційно-методичного центру відділу освіти райдержадміністрації Олександр Григоренко, організатор семінару, висловив щиру подяку заступнику директора Прикарпатського військово-спортивного ліцею полковнику Миколі Куцаню, який ознайомив присутніх з переліком вищих військово-навчальних закладів та умовами вступу до них і запросив усіх взяти участь у першому етапі всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», яка відбудеться на теренах нашого району наприкінці квітня.

Інф. РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/02/shkilnyh-pedahohiv-navchaly-vijskovyky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.