Газета по-надвірнянськи
 

Соціальна підтримка учасників АТО та ООС

14 лютого 2020, 13:05 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 385 переглядів

Уже п’ятий рік поспіль на східних рубежах України триває російсько-українська війна, де тисячі військовослужбовців захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні одним із пріоритетних завдань, які ставить перед собою керівництво Надвірнянської міської ради та депутатський корпус, це – підтримка учасників АТО й ООС та їх родин.

Щороку в бюджеті міста передбачено кошти на виплату матеріальної допомоги громадянам, у т. ч. учасникам АТО. У 2014-2018 роках Надвірнянська міська рада виділила 820 930 грн. матеріальної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям. Відповідно до Положення про надання адресної грошової допомоги громадянам м. Надвірна протягом 2018-го виділено 111 960 грн. допомоги 42 учасникам АТО або членам їх сімей. А тогоріч 110 700 грн. допомоги отримали 44 учасники АТО і ООС.

Як і в минулому році, з міського бюджету надали 110 000 грн. субвенції районному бюджету на відшкодування батьківської плати за відвідування дитячих навчальних закладів м. Надвірна дітьми із сімей учасників АТО. Крім того, надано пільги з оплати вартості житлово-комунальних послуг водовідведення і водопостачання сім’ям учасників АТО (на відшкодування пільг виділено 60 000 грн.), повідомляє Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!