Газета по-надвірнянськи
 

Від історичної Злуки – до омріяної злагоди

7 лютого 2020, 12:38 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 271 переглядів

З метою патріотичного виховання, почуттів, поваги до державних свят та намагання викликати інтерес до вивчення історії України 22 січня у рамках заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України у бібліотеці с. Волосів представили історично-книжкову виставку «Від історичної злуки – до омріяної злагоди», біля якої провели історичну годину «Нездоланна сила єдності народу».

Користувачі бібліотеки ознайомилися з історією виникнення державних символів України: прапора, герба, використовуючи цікаві факти відеоматеріалів. З гордістю за Україну всі присутні виконали Державний Гімн. На заході у виконанні Юлії Передерій, Олега Оперука, Вікторії Багайлюк,Тетяни Тимків, Анастасії Бариляк, Софії Синюк,Ілони Бегметюк прозвучали вірші «Моя Україна – вільна країна», усіх присутніх до глибини душі зворушив відеофільм «Соборність: як це було?».

«Ми живемо в незалежній і суверенній країні. Але шлях до нашої незалежності – дуже довгий і тернистий. Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу», – наголосили організатори заходу.

На завершення усі присутні навколо книжкової виставки зробили живий ланцюг на знак єднання нашої держави, повідомляє сайт Переріслянської ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!