Газета по-надвірнянськи
 

Віддаємо шану Героям Небесної Сотні

21 лютого 2020, 12:52 | Рубрика: Нація, Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 3,501 переглядів

Шановні краяни!

Минуло шість років від 20 лютого 2014-го – дня Трагедії і Подвигу.

революція

Тоді життя найкращих, найрідніших були віддані за гідне життя десятків мільйонів, за вільне життя всієї країни. Хоч минуло стільки часу, спогади про Майдан та його відчуття не полишають нас у ці дні.

Мільйони українців протягом Майдану визначили й однозначно ствердили наше найбільше прагнення – жити вільно та гідно.

Революція докорінно змінила нас і розпочала незворотні зміни в Україні. Пройшовши через всі випробування – мороз і вогонь, кулі, пекучий біль втрат, – ми стали сильнішими. Ми подорослішали на цілі покоління. І як зріла Нація ми розуміємо – для фундаментальних, системних змін потрібен час. Так, не все одразу вдається реформувати, ми робимо помилки і б’ємося об підводні камені, але ми, українці, не опускаємо рук, ми йдемо далі. І ми йдемо РАЗОМ.

Саме завдяки тому, що на Майдані ми були разом, що ми не здавались і попри все йшли до кінця, – Революція Гідності перемогла. І одним із найголовніших уроків Майдану є те, що ми разом творимо свою країну і що лише разом, кожен на своєму місці, відповідально і чесно виконуючи свою роботу, ми зможемо створити ту державу, за яку віддали свої життя Герої Небесної Сотні.

Завжди пам’ятаймо наших Лицарів Світла і Добра, які загинули на Майдані. Сьогодні також згадаймо всіх синів та дочок України, які, захищаючи нас усіх, які загинули на східному фронті.

Герої справді не вмирають – вони живуть у наших серцях та думках, у наших добрих справах і гідних вчинках, у нашій боротьбі та праці задля величі рідного краю та України.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям!

Герої не вмирають! Слава Україні!

Володимир ПАСЬКО,

голова районної

держадміністрації.

Іван ГУРМАК,

голова районної ради.

Тарас ПЕКАРСЬКИЙ,

в. о. Надвірнянського міського голови.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!