Газета по-надвірнянськи
 

Відвідали Зарваницю у Різдвяний час

7 лютого 2020, 12:39 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 2,542 переглядів

1 лютого учні Лоївської ЗОШ I-III ст. молилися у Зарваниці за мир в Україні та її незалежність. Насамперед, відвідали місцевий храм, де мали можливість торкнутися ікони Зарваницької Богородиці, яка у таємничий спосіб містить невичерпне джерело ласк і благодатей для кожного, хто з вірою приходить до неї.

учні-Лоєви

Під час Літургії всі прочани приступили до Тайни Покаяння та прийняли Пресвяту Євхаристію. Саме на ці дві речі у своїй проповіді о. Володимир звернув увагу, адже, за його словами, правдивий паломник той, котрий відбув св. Сповідь і прийняв Святе Причастя.

Присутні почули історію про заснування Зарваниці, про ікону Розп`яття Спасителя, а також настанови священника: бути вдячними Богові і Пресвятій Богородиці та своїм батькам. Опісля настоятель храму прочитав оздоровчі молитви для прочан і поблагословив ще однією реліквією-мощівником з мощами перших християнських мучеників, який у ХХ ст. явив чудо мироточення.

Досить цікаво відвідати Зарваницю у Різдвяний час. Різні вертепи, які розміщенні у Духовному Центрі, мають якусь особливо притягаючу силу. Живий вертеп, де є ослик, павліни, голуби, фазани й куропатки — усе це додавало радості для дітей.

Молитву як невидимий щит захисту на Хресній Дорозі діти жертвували за Героїв АТО, волонтерів, усіх військових, які перебувають у зоні бойових дій. Український Єрусалим справив особливе та незабутнє враження. Щасливі й задоволені, повні благодаті Божої, з подячною молитвою всі поверталися додому.

Інф. пресслужби

Коломийської єпархії УГКЦ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!