Газета по-надвірнянськи
 

Віталій Федорів: “Фахівці обласної клінічної інфекційної лікарні готові надати висококваліфіковану медичну допомогу у разі виявлення захворювання на коронавірус”

28 лютого 2020, 12:01 | Рубрика: Акцент, Влада, Медицина Версія для друку Версія для друку 2,563 переглядів

26 лютого т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів відвідав обласну клінічну інфекційну лікарню. Основна мета цієї поїздки – ознайомлення з роботою відділень цього медичного закладу та перевірка готовності до профілактики й можливої боротьби з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом COVID -19.

«Обласна клінічна інфекційна лікарня є тим високоспеціалізованим медичним закладом, який у разі появи гострої респіраторної коронавірусної інфекції в нашій області буде основним закладом, що надаватиме висококваліфіковану медичну допомогу. Саме в цьому закладі є найбільш кваліфіковані інфекціоністи, епідеміологи та реаніматологи, – наголосив Віталій Федорів. – Важливо, що обстеження в інфекційних лікарнях відбуваються по всій Україні, наша область – не виняток. Івано-Франківщина готова до цього виклику та переконаний, що ми зробимо все для того, аби не допустити вірус на Прикарпаття».

Також посадовець розповів, що обласна державна адміністрація створила тимчасову протиепідемічну комісію, оперативний штаб, є необхідне обладнання, яким епідеміологи проводитимуть скринінг вимірювання температури пасажирів аеропортів.

Важливо зазначити, що для лікування випадків захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, у лікарні облаштовані сім мельцерівських боксів, шість палат реанімаційного відділення. Вони забезпечені необхідним медичним обладнанням, де працюють реаніматологи, епідеміологи та інфекціоністи. У лікарні також обладнані 25 одномісних, 25 двомісних боксів та тримісні палати.

У Міжнародному аеропорті «Івано-Франківськ» фахівці обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України забезпечують проведення санітарно-епідеміологічного контролю, інформує сайт Івано-Франківської ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!