Газета по-надвірнянськи
 

25-річчя пластового куреня ч. 34 імені Софії Галечко

13 березня 2020, 11:26 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 81 переглядів

«Пласт» відіграє важливу роль у розбудові Української державності, у вихованні еліти української нації. З «Пласту» вийшло багато борців за незалежність України, державних та релігійних діячів, дипломатів, науковців, митців.

Пласт

Сьогодні «Пласт» є найбільшим рухом української молоді у світі, що, як і раніше, незмінно продовжує докладати зусилля для патріотичного виховання нового покоління молодих українців, гідних синів і дочок нашої держави. Це найбільша молодіжна організація України, яка об’єднує 8 тисяч пластунів різного віку. У Надвірнянській станиці близько 120 пластунів.

Минулої суботи у Надвірнянській міській раді на святі, приуроченому 25-річчю заснування пластового куреня ч. 34 імені Софії Галечко, надвірнянських пластунів привітали народний депутат України Зіновій Андрійович, в. о. міського голови Тарас Пекарський, в. о. заступника голови Головної Пластової Булави пластовий сеньйор Андрій Ребрик. Гості свята зазначили, що на основі сучасного Пласту виховується ціле покоління надвірнянців.

Висловили щирі слова подяки керівництву організації та побажали, щоб щороку все більше юних надвірнянців поповнювали ряди Пласту. Під час святкування пластуни організували благодійний ярмарок, зібрані кошти на якому допоможуть втілити давню мрію юних «галечок» – виготовлення курінного стягу, інформує міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!