- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Долучилися до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Posted By Модератор On 13.03.2020 @ 12:29 In Природа,У райдержадміністрації | No Comments

У райдержадміністрації офіційно 11 березня підписали меморандум щодо участі Надвірнянської РДА у Всеукраїнському екологічному проєкті «Озеленення України». Документ своїми підписами скріпили голова РДА Володимир Пасько та координатор проєкту в області Леся Аронець.

– Районна державна адміністрація підтримує цей проєкт і сьогоднішнє підписання меморандуму є логічним продовженням і сигналом про те, що ми долучаємося до нього, – зазначив Володимир Пасько. Важливо об’єднати зусилля усіх для позитивного впливу на екологічну ситуацію в країні.

У рамках проєкту 21 березня по всій Україні планують висадити мільйон дерев. Протягом року сприятимуть у висадженні парків та алей, проводитимуть загальнодержавну інформаційну кампанію популяризації висадження дерев в Україні, організовуватимуть освітні презентації в навчальних закладах тощо.

Всеукраїнський екологічний проєкт «Озеленення України» має на меті привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, розвиток екологічної свідомості людей. Його організатори – Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу – «СЕО Club Ukraine», інформує РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/03/doluchylysya-do-vseukrajinskoho-projektu-ozelenennya-ukrajiny/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.