Газета по-надвірнянськи
 

Обласна кущова нарада у Ланчині

13 березня 2020, 11:16 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 14 переглядів

На базі Ланчинської ОТГ провели кущову нараду між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення РДА й ОТГ. До учасників заходу звернулись голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович та заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Галина Сеник.

Начальник відділу соціально захисту населення й охорони здоров’я Ланчинської ОТГ Любов Курищук розповіла про напрацювання та перспективи розвитку територіальної громади у сфері соціального захисту. Також із метою наближення соціальних послуг до населення ОТГ розпочали використовувати програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Опісля перейшли до обговорення питань спів­праці між ОТГ області та структурними підрозділами з питань соціального захисту населення РДА. Відповідальні працівники управлінь соціального захисту Надвірнянської, Богородчанської і Коломийської райдержадміністрацій разом із працівниками Департаменту соціальної політики Коломийської міської ради ОТГ і Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї виокремили окремі проблемні питання, які на практиці виникають та які оптимальні шляхи їх вирішення.

Обговорили також питання створення у територіальних громадах структурних підрозділів з питань захисту дітей.

Директор Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ростислав Микитюк наголосив про повноваження та функції фахівців соціальної роботи у ОТГ.

Територіальним громадам рекомендовано звернути особливу увагу на якість надання соціальних послуг в ОТГ, насамперед, сім’ям із дітьми. Йшлося про напрацювання позитивного досвіду, який і розширить спроможність громад у сфері соціального захисту, повідомляє «Ланчинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!