Газета по-надвірнянськи
 

Про звернення районної ради

20 березня 2020, 12:24 | Рубрика: Акцент, У районній раді Версія для друку Версія для друку 2,436 переглядів

Згідно з рішенням Надвірнянської районної ради сьомого скликання (позачергова тридцять третя сесія) від 17 березня 2020 р. № 758-33/2020, розглянувши пропозицію депутатської фракції районної ради «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення районної ради до Президента України В. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, Голови Служби безпеки України І. Баканова щодо недопустимості реалізації плану прямих переговорів із представниками терористичних угрупувань ОРДЛО.

2. Рішення надіслати Президенту України В. Зеленському, Голові Верховної Ради України Д. Разумкову, Голові Служби безпеки України І. Баканову.

3. Оприлюднити згадане рішення у засобах масової інформації та на офіційному сайті районної ради.

 

Голова районної ради

І. М. ГУРМАК.

Президенту України

В. Зеленському

 

Голові Верховної Ради України

Д. Разумкову

 

Голові Служби безпеки України

І. Баканову

 

ЗВЕРНЕННЯ

У середу, 11 березня 2020 року, під час зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську другий Президент України Леонід Кучма підписав документ щодо створення так званої «Консультативної ради» за участі представників терористичних угрупувань ОРДЛО. Такі дії з боку представника України у Тристоронній контактній групі прямо суперечать Конституції України та законам України і свідчать про підтримку дій Росії. Вчинення цього акту є виконанням ключової вимоги Путіна – прямих переговорів із терористами та зняття з Росії відповідальності за агресію проти України й десятки тисяч життів українців. Це пряма реалізація московського сценарію – «Росія не агресор, в Україні – громадянський конфлікт».

Ухвалення цього рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій із Москви. На ділі цей «мирний план» означає капітуляцію України перед ворогом і продовження війни. У результаті підписаного документу Росія не бере на себе жодних зобов’язань щодо виконання раніше домовленого, вона присутня лише в статусі спостерігача. Таким чином зовнішню воєнну агресію зі сторони Росії проти України як протокольно, так і процедурно буде зведено до «внутрішнього конфлікту в Україні», а РФ буде лише спостерігачем, як Німеччина, Франція та ОБСЄ. Це призведе до подальшого зняття всіх санкцій щодо Росії!

Вимагаємо від Президента України Володимира Зеленського відкликання підпису представника України з документа про створення «Консультативної ради» з представниками терористичних угрупувань ОРДЛО, а від Служби безпеки України – дати оцінку таким діям.

Ми засуджуємо спробу підписання будь-яких документів, які виводять Росію з переговорів як сторону конфлікту і як державу-агресора та розцінюємо це як державну зраду. Нагадуємо Президентові України, що він складав присягу боронити суверенітет і незалежність України.

Схвалено на позачерговій тридцять третій сесії

Надвірнянської районної ради 17 березня 2020 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!