Газета по-надвірнянськи

Шаховий турнір у Саджавці

13 березня 2020, 11:30 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 22 переглядів

У Саджавці відбувся турнір із швидких шахів, 7 турів за швейцарською системою 10 хв. на всю партію плюс 5 секунд на кожен хід, починаючи з першого, присвячений 206-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. У турнірі взяли участь 20 шахістів із Коломийської ОТГ.

Саджавка

Гра виявилась напруженою і водночас цікавою. Відмінну гру показав Тарас Стефурак із Коломиї (тренери Василь Андрусяк та Ігор Кобилянський), із стовідсотковим результатом 7 балів із 7 можливих, який став чемпіоном турніру. Друге і третє місця розділили Максим Кузьмин із Саджавки (тренер Василь Андрусяк) та Нікіта Іванов з Коломиї (тренер Василь Слободян), набравши по 5.5 балів з 7 можливих. За додатковими показниками срібло здобув Максим Кузьмин, відповідно бронза в активі Нікіти Іванова. Три призери нагороджені – кубками, медалями та грамотами. Також нагородження проводилось за віковими категоріями, призери удостоєні медалей і грамот.

У турнірі взяли участь п’ять учасників із Саджавки, крім Максима Кузьмина, який у загальному заліку став другим. 1-е місце у категорії 2009-2010 р. н. – Олег Кузьмин; 3-є – Василь Єрмакович; 2-е – серед дівчат посіла Мельник Христина. Кращий результат у Романа Мельника.

Велика подяка організатору турніру Павлюку Василю та Коломийській міській раді за забезпечення транспортом учасників турніру.