Газета по-надвірнянськи
 

Тука запропонував заборонити партію Медведчука в Україні

13 березня 2020, 11:11 | Рубрика: Політичний момент Версія для друку Версія для друку 11,458 переглядів

Ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що в країні необхідно «в терміновому порядку» ухвалювати закон про заборону діяльності проросійських політичних і громадських організацій.

«Під дію закону відразу ж підпаде парламентська фракція «Опозиційна платформа – За життя» Медведчука – ну і чудово», – сказав він OBOZREVATEL.

На думку Туки, створити такий законопроєкт буде не важче, ніж законопроєкт про декомунізацію в Україні. «Опоненти часто говорять: спробуйте прописати, як визначити проросійські організації. Але я думаю, що якщо зібрати пул кваліфікованих юристів і політологів, то за кілька днів вони це зроблять».

«Закон про декомунізацію провели. Жодного інфаркту у комуністів я не бачив, жодного інсульту не трапилося, і навіть діарея нікого не спіткала. А діяльність Комуністична партія припинила. Те ж саме можна зробити й тут», – підкреслив він.

У цьому контексті Тука назвав «якоюсь метушнею» спроби нинішньої команди влади на чолі з Володимиром Зеленським боротися з російською пропагандою.

«Боротися з пропагандою заборонними методами – однаково, що граблями різати хліб», – зауважив він. Тука додав, що ККД окремих контрпропагандистських заходів на кшталт розкидання листівок над окупованими територіями Донбасу або створення спеціального телеканалу «менший, ніж у паротяга».

«Існують значно розумніші, цивілізовані способи протидії подібним явищам», – сказав він. На думку Туки, необхідно «боротися з причиною, а не з наслідком». Зокрема, унеможливити фінансування проросійських ЗМІ політичними силами.

«Цього не робив Порошенко, не робить і Зеленський. Я не бачу навіть спроб діяти в подібному напрямі», – констатував він, інформує газета «День».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!