Газета по-надвірнянськи
 

Українка, душа якої належить людству й епохам

20 березня 2020, 12:17 | Рубрика: Людина та її справа, Нація Версія для друку Версія для друку 15 переглядів

Учорашній 19-й березневий день став солідною і вагомою 90-літньою відмітиною для поетеси і письменниці, істинного Національного Голосу України Ліни КОСТЕНКО, яку по праву вважають і називають Совістю Нації.

«Народна Воля» пропонує Вашій увазі тематичну добірку особистих вражень-думок, оцінок-роздумів про Ліну Костенко, її творчість та невпокорений життєвий шлях від її шанувальниць – наших шановних краянок.

Вийшов заочний «круглий стіл», як своєрідна сповідь перед престолом духовності, українськості і національної гідності (його координатор – автор цих рядків) – зацікавлена розмова про українське Слово, про творчість українську, про красне письменство, про Людину, котра життям своїм утверджує, творить і боронить наше рідне Слово й Україну.

«Нині є Слово, яке нас оберігає. В ньому проаналізовано наше минуле, вказано помилки й правильний шлях, висловлено пророчі застереження. Це відчувають більшість українців, що засвідчують і наклади книжок Ліни Костенко й коментарі до дописів з її цитатами у соцмережах… Символічно, що лекція Ліни Василівни «Гуманітарна аура нації» (2001 рік) увійшла саме до підбірки «Підривна література» з серії «Бібліотека газети «День». Бо це Слово «підриває» все те, що є загрозою для України, оприявнюючи його і спонукаючи до роздумів і дій», так відгукується у цьогорічній ювілейній статті головна редакторка газети «День» Лариса Івшина.

Сподіваємось, що у Ліниному слові і слові про неї Ви віднайдете і відчуєте сильний дух і потужну енергетику, котрі так потрібні нам у нинішню пору.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!