Газета по-надвірнянськи
 

В Україні ввели 3-тижневий карантин – із 12 березня до 3 квітня

13 березня 2020, 12:26 | Рубрика: Застереження, Здоров`я, Тема дня Версія для друку Версія для друку 307 переглядів

коронавірус1

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про обмеження проведення масових заходів за участі 200 і більше осіб, також заплановано введення карантину в навчальних закладах на три тижні.

Таке рішення ухвалено на засіданні 11 березня через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Кабмін запропонував введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані у Міжнародному аеропорту Бориспіль.

Кабмін також вирішив виділити 100 млн. грн. на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

 коронавірус

 

Довідкова інформація щодо коронавірусу

Дорогі краяни! Зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та для зниження ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19, закликаємо вас утриматись від проведення та відвідування масових заходів, а також дотримуватись елементарних правил безпеки.

І найголовніше – не піддаватись будь-яким проявам паніки!

За посиланнями – актуальна і детальна інформація, як правильно діяти у цій ситуації:

  • – Telegram-бот для оперативної відповіді на ваші запитання щодо коронавірусу в Україні https://bit.ly/3cOyccp
  • – Telegram-канал «Коронавірус_інфо» з оперативною та поточною інформацією щодо ситуації з вірусом COVID-19 в Україні https://bit.ly/39DEYQm
  • – Телеграм-канал для лікарів https://bit.ly/2Q4zVkn
  • – Сторінка Міністерства охорони здоров’я України https://bit.ly/2Q5UHQu
  • – Сторінка Центру громадського здоров’я України https://bit.ly/2IAGyXm

Бережіть себе та поділіться цією інформацією зі своїми близькими, інформує у FB офіційна сторінка Служби безпеки України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!