Газета по-надвірнянськи
 

Відзначено державними нагородами краян

13 березня 2020, 12:18 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 43 переглядів

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом від 6 березня ц. р. № 71 відзначив державними нагородами працівників різних сфер діяльності. За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю найвищі відзнаки з-поміж майже ста обранців отримали й прикарпатці.

Зокрема, Заслуженою артисткою України стала артистка драми Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка Мирослава Любомирівна Полатайко (Гусак), уродженка Цуцилова.

Навчалася вона на театральному відділенні Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (курс – О. Добряка, 2010 р.). У колективі театру працює з 2010 р. Акторка зіграла чимало ролей, передусім, Марічку у «Гуцулці Ксені», Проню у «За двома зайцями», Вона – у «Коханні з присмаком дощу», Дівчину в криївці у «Нації», Василину в «…Майже ніколи не навпаки», Юнону в «Енеїді», Бабу Стівен у «Пристрастях Тіля» тощо.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!