Газета по-надвірнянськи
 

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків

20 березня 2020, 12:32 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 342 переглядів

Під головуванням Миколи Палійчука та за участі голови обласної ради Олександра Сича і його першого заступника Василя Гладія 16 березня ц. р. відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Під час засідання комісія погодила розподіл коштів резервного фонду обласного бюджету в сумі понад 2 млн. грн. Їх спрямують для забезпечення обласної клінічної лікарні інфекційної лікарні необхідними засобами захисту, швидкими тестами та препаратами.

На важливості такого рішення наголосили голова обласної ради Олександр Сич і його перший заступник Василь Гладій. Через карантин впроваджено обмежувальні заходи в роботі цього вищого органу самоврядування Прикарпаття. Зокрема, запроваджено безконтактний прийом документів, скасовано прийоми громадян, обмежено засідання постійних комісій, за винятком тих, що приймають рішення щодо фінансування та вжиття протиепідемічних заходів. Так само обмежено доступ представників ЗМІ. Усі засідання транслюватимуться наживо на сторінці обласної ради у Фейсбуці, а інформаційні матеріали розміщатимуть на сайті облради.

Разом з цим депутати погодили внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік та схвалили календарні плани заходів на 2020 рік трьох регіональних програм.

Івано-Франківська обласна рада найближчим часом не збиратиметься на позачергову сесію. Нагальні питання, які виникають у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією в державі та області, за можливості вирішуватимуть без проведення сесійного засідання, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!