Газета по-надвірнянськи
 

Допомога медикам і пацієнтам

10 квітня 2020, 12:36 | Рубрика: Благодійність Версія для друку Версія для друку 1,683 переглядів

688 тисяч гривень виділено із резервного фонду районного бюджету за відповідним рішенням сесії районної ради для придбання засобів індивідуального захисту та медичних виробів через райдержадміністрацію і Надвірнянську центральну районну лікарню.

Районний штаб з ліквідації наслідків поширення коронавірусної хвороби COVID-19 регулярно моніторить ціни на окремі продукти харчування у торгових точках м. Надвірна та на окремі лікарські засоби і вироби медичного призначення.

За сприяння голови РДА Володимира Паська небайдужі підприємці з Івано-Франківська (Івано-Франківська клініка «Ол Вет») передали у користування КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» апарат штучної вентиляції легень.

Торгова мережа «Копійочка» для центральної райлікарні передала дезінфікатори, засоби індивідуального захисту та витратні матеріали для надання меддопомоги.

Народний депутат України Зіновій Андрійович 7 квітня передав центральній райлікарні кисневий концентратор, який призначений для проведення киснево-повітряної терапії.

Зіновій Андрійович висловив подяку за підтримку його ініціативи швейним майстриням Мар`яні Костик та її помічниці Андріані Мартинюк із Надвірної за оперативне та якісне пошиття захисних масок для медиків нашого краю.

Пасічнянський сільський голова ОТГ Андрій Гунда вдячний жителю Биткова Романові Ярославовичу Ломпасу за наданих 400 власноруч пошитих масок безкоштовно для продавців магазинів на території громади і жителів ОТГ.

Підприємець із Білих Ослав Іван Лейбюк для потреб Білоославської лікарської амбулаторії придбав 10 захисних комбінезонів та 10 захисних окулярів.

ГО «Спільними зусиллями» (керівник Віталій Бобелюк) передала надвірнянським медикам позавчора 20 літрів антисептичного розчину та рециркулятор повітря. Раніше ця організація за кошти небайдужих надвірнянців для центральної районної лікарні передала 80 респіраторів та від однієї доброзичливої жінки по 1 кілограму Бланідасу (у таблетках і гранулах), а також 5 літрів дезінфікуючого розчину, 8 пачок рукавичок, 4 блоки води, замовили й оплатили 30 літрів спирту і вирішили самостійно виготовляти антисептичний розчин через високі ціни на цей препарат.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!