Газета по-надвірнянськи
 

І в режимі посилених заходів відчутна праця нафтовиків

10 квітня 2020, 12:22 | Рубрика: Економіка, Реалії Версія для друку Версія для друку 10,913 переглядів

«Укрнафта» від початку карантину живе у режимі посилених протиепідемічних заходів. Причому як на виробничих підрозділах, які продовжують видобувати нафту та газ, так і на АЗС, які продовжують обслуговувати клієнтів. Головне завдання – максимально зменшити ризики для працівників і клієнтів.

нафтовики

У компанії придбали 200 тисяч респіраторів – голов­ним чином для робочих, які користуються вахтовим транспортом. Закупили антисептики для рук.

Офісний персонал у структурних підрозділах, зокрема, і в НГВУ «Надвірнанафтогаз» та групі транспортних сервісів (Надвірна), перейшов на дистанційний режим роботи – інвестиції у побудову сучасних ІТ систем, електронного документообігу та системи управління бізнес-процесами ERP, а також відданість і професіоналізм ІТ спеціалістів дозволили зробити це швидко.

красна

Працівників із симптомами ГРВІ та інших захворювань на роботу не допускають. Обмежені відрядження і зовнішні візити. Заборонені масові заходи. Внутрішні наради проводять засобами телеконференцій.

Усі стаціонарні їдальні закриті – працюють лише кілька пунктів гарячого харчування у вахтових містечках. Для них закуплені додаткові антисептичні засоби.

На АЗС посилений режим прибирання, працівники забезпечені рукавичками та проінструктовані про безпечну роботу з клієнтами. Для АЗС закуплено додаткові антисептичні засоби та засоби індивідуального захисту.

Для обробки приміщень структурних підрозділів придбали дезінфектори та засоби індивідуального захисту. Організували щоденне інтенсивне прибирання всіх приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів. Посилено контроль за наявністю мила та миючих засобів у приміщеннях. Проводять спеціальні профілактичні дезінфекції вахтового транспорту і побутових приміщень із використанням оприскувачів.

У таких умовах, коли нафтовики працюють у режимі посилених протиепідемічних заходів, особливе навантаження лягає на співробітників служби охорони праці та працівників, які прибирають та дезінфікують виробничі приміщення, це, здебільшого, співробітники адміністративно-господарської групи. Їх ретельна та відповідальна праця у цей час особливо важлива і потрібна.

Друзі, будьте здорові і бережіть себе, дотримуючись рекомендацій щодо безпеки!

За інформацією

прес-служби ПАТ «Укрнафта».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!