Газета по-надвірнянськи
 

Освітяни працюють дистанційно і допомагають медикам

10 квітня 2020, 12:46 | Рубрика: Освіта, Ситуація Версія для друку Версія для друку 64 переглядів

Коронавірус, який став планетарним лихом, ускладнив життєдіяльність людей у всіх її проявах. Карантинні заходи, запроваджені керівництвом нашої країни для протидії пандемії, докорінно змінили усталені форми функціонування майже всіх галузей, у т. ч. освітньої.

Про те, як ці зміни торкнулися дружної освітянської родини Надвірнянщини, розповів її керівник, начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Степан Северилов.

Незважаючи на непрості карантинні умови, життя триває. В усіх загальноосвітніх шкільних закладах організоване дистанційне навчання. Це дуже складна форма навчання. Вона потребує значних зусиль як педагогів, так і здобувачів освіти. Але спільно нам вдалося налагодити цей процес і, сподіваємося, результативно. Доки він триватиме, поки що невідомо. Знаємо, що профільне міністерство розробило декілька сценаріїв подальшого освітнього процесу. Їх застосовуватимуть залежно від стану захворюваності коронавірусом. Колективи ЗОШ отримують зарплати вчасно, зокрема, її виплачено уже за березень ц. р.

Інша вимушена ситуація у дошкільних та позашкільних закладах. До 26 квітня ц. р. їх колективи перебувають у часткових щорічних відпустках.

Працівники відділу освіти РДА працюють дистанційно, дотримуючись почергового графіка.

Розуміючи велику роль медиків у боротьбі із вбивчим вірусом і навантаженням, яке випало на їх долю у зв`язку із пандемією, стараємось їм подати руку допомоги. Зокрема, сприяємо підвезенням на роботу двома шкільними автобусами. Вони закріплені за Пасічнянським і Переріслянським напрямками.

Освітяни беруть участь у пошитті захисних масок для медичних працівників, а також фінансово долучилися до благодійної акції для потреб медиків. Особлива подяка колективу Білоославської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Марійки Підгірянки, який одним із перших зібрав доброчинні кошти.

Розуміємо, що нині нелегко шановним батькам школярів. Звертаюсь до них із побажанням надавати більше уваги своїм дітям, бо вони її особливо потребують в умовах оголошеного карантину.

Наша розмова із керівником освітньої галузі району Степаном Севериловим тривала у день величного християнського свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Бажаємо, щоб для наших читачів і всіх людей надійшла Блага Вість про перемогу над коронавірусом і завершенням обмежувальних заходів. Усім здоров`я!

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!