Газета по-надвірнянськи
 

Стан захворюваності на COVID-19 у Надвірнянському районі

10 квітня 2020, 12:50 | Рубрика: Здоров`я, Ситуація, Суспільство Версія для друку Версія для друку 2,419 переглядів

За даними КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради з 12 березня 2020 р. на території Надвірнянського району зареєстровано 170 осіб із підозрою на випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19. У всіх осіб відібрано проби та відправлено на лабораторне дослідження.

За станом на 9 квітня 2020 р. отримано 104 результати, з них: 44 – позитивних (5 – летальних), 60 – негативних та 66 проб знаходяться на дослідженні.

Коронавірусна хвороба виявлена: м. Надвірна – 32, смт. Битків – 2, с. Зелена – 2, с. Білі Ослави – 1, с. Заріччя – 1, с. Верхній Майдан – 1, смт. Делятин – 1, с. Тисменичани – 1, с. Гаврилівка – 1, с. Гвізд – 1, с. Пнів – 1.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції. Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам’ятайте про власну відповідальність за перебіг ситуації. При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертайтесь до сімейних лікарів.

Бережіть себе та свої сім`ї, родини, поважайте один одного. Здоров`я міцного, терпіння великого та Божого благословення!

Штаб з ліквідації наслідків поширення

коронавірусної хвороби COVID-19

у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!