Газета по-надвірнянськи
 

Звернення медиків Надвірнянщини

10 квітня 2020, 13:21 | Рубрика: Акцент, До відома краян, Медицина, Тема дня Версія для друку Версія для друку 109 переглядів

пандемія

Будні працівників Надвірнянського центру первинної медичної допомоги не є безхмарними… Практично місяць роботи в умовах карантину.

Кількість тих, котрі захворіли, зростає і, звичайно, не без участі самих надвірнянців, котрі нехтують правилами та вимогами щодо поведінки (обмежень) під час карантину.

У структурних підрозділах нашого центру (відділення м. Надвірна, амбулаторії та ФАПи сіл) працюють 47 лікарів, 135 медичних сестер, 35 молодших медичних сестер та 45 інших.

З часу запровадження карантину організовано роботу тимчасового кабінету інфекційних захворювань, де прийнято понад 260 хворих із температурою та іншими проявами респіраторних захворювань.

Є нагальна потреба у засобах індивідуального захисту. Вживаємо максимально різні шляхи до закупівлі засобів, дещо отримано на початку карантинних заходів від районного керівництва, але одноразові халати, маски, шапочки, бахіли та рукавички, паперові рушники швидко закінчуються й утилізуються.

Просимо всіх небайдужих зробити спробу допомогти у захисті медичних працівників – ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ є вкрай необхідними.

Звертаємось також до громад сіл із проханням долучитись до допомоги медичним працівникам, які працюють на ФАПах та у лікарських амбулаторіях. Адже вони надають медичну допомогу жителям сільських населених пунктів у першу чергу.

Працівники будуть вдячні за найменший прояв уваги. Ми працюємо для Вас та заради Вас. Будьте здорові та дужі!

Тільки спільними зусиллями зможемо подолати ту небезпеку, яка вже не причаїлась, а впевнено наступає.

Бережімо себе та свої родини! Бережімо медичних працівників!

КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!