Газета по-надвірнянськи
 

Із 22 травня – адаптивний карантин

22 травня 2020, 11:26 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 53 переглядів

20 травня ц. р. Кабінет міністрів України схвалив рішення, яким запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня розпочнеться 2-й етап пом`якшення карантинних заходів. За словами міністра охорони здоров`я Максима Степанова, для запровадження чи скасування пом’якшень карантину враховуватимуть низку показників.

Середня кількість нових випадків захворювань на COVID-19 за сім днів на 100 тисяч жителів не має перевищувати 12 осіб, а завантаженість ліжок у медичних закладах, що приймають пацієнтів, інфікованих коронавірусом, – не більше 50 відсотків. Ще один критерій – середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та імуноферментного аналізу складає більше, ніж 12 на 100 тисяч людей.

У регіонах, в яких здійснюється послаблення карантину, дозволяють: із 22 травня – проведення спортивних заходів до 100 осіб та без глядачів; проведення релігійних заходів у розрахунку одна людина на 10 кв. м; міський, приміський та внутрішньообласний транспорт; діяльність готелів, окрім хостелів; із 25 травня – відкриття метрополітенів і відвіду­вання закладів дошкільної освіти, якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація.

Всього планують п`ять етапів пом`якшення карантину.

Перегляд рішень Уряд здійснює кожні 7 днів.

Адаптивний карантин дає змогу регіональним комісіям ТЕБ і НС посилювати протиепідемічні обмеження у разі виявлення спалахів захворювання або послаблювати їх, якщо це не суперечить встановленим обмеженням на загальнонаціональному рівні.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!