- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Із ДНЕМ МАТЕРІ

Posted By Модератор On 01.05.2020 @ 21:01 In Тема дня | No Comments

мама [1]

На світлині відома українська художниця Анна Діденко та її дочка Ярина.

Із Днем Матері,

дорогі українські Берегині!

У другу неділю травня, коли природа одягає на себе шиту квітучими яблунями сорочку, – відзначаємо одне із найпрекрасніших і найзворушливіших свят на Землі – День Матері.

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка – його мати. Материнська любов і слова залишаються у душі людини на все життя. Цей рік, як і попередній, – для всіх нас болючий і тривожний. Молімося, щоби він приніс Україні таку довгоочікувану перемогу. Щоби Материнські очі зволожували лишень сльози радості та щастя.

Дорогі Матері! Прийміть нашу безмежну шану і найщиріші вітання. Нехай Господь пошле Вам міцного здоров`я, радості й багато щасливих літ життя! Хай невичерпне тепло та безмежна любов зігрівають Ваші серця.

Дякуємо Вам за колискову і за першу мережану вишиванку. Дякуємо за те, що ніколи не стомлюєтеся виглядати нас із далекої дороги. За безмежну, як море, любов, що є для нас одвічним життєвим оберегом. Дякуємо Вам, Берегині української нації.

Поки Ви з нами, дорогі Матері, ми щасливі та сильні, готові до перемог на своїй, Богом даній землі!

Голова Надвірнянської районної ради

Іван ГУРМАК.

 

Шановні жінки,

дорогі наші матері!

Традиційно кожної другої неділі травня українські родини відзначають День Матері. Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері.

Усе найсвітліше та найцінніше у наших долях пов’язано з Матір’ю, про що згадуємо упродовж років, переповідаючи власним дітям та закладаючи в їхніх душах паростки глибокої шани до берегині роду людського. Незважаючи на складні життєві випробування, наші матері зберігають у своїх серцях невичерпне джерело добра, розуміння та терпіння. Вони наповнюють будні яскравими фарбами, надихають на шляхетні вчинки та мудрі справи, виховують повагу до рідної землі.

Бажаємо усім Вам, наші дорогі матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки, міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння. Хай здоровими і люблячими будуть Ваші діти, хай приносять Вам лише радість, хай Всевишній береже Ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!

Низько схиляємо перед Вами голови за Вашу справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю, за виховання майбутнього покоління.

Зі святом, дорогі Матері!

Голова Надвірнянської

районної державної адміністрації

Володимир ПАСЬКО.

Дорогі жінки,

любі наші матері!

У травні, який вважається місяцем Божої Матері, ми відзначаємо особливе свято – День Матері. Немає нічого сильнішого за мамину молитву і немає любові вищої і жертовнішої за материнську. Кожна людина з дитинства несе у своїй душі світлий образ матері, який втілює моральні чесноти, символізує життя та родинне тепло, берегиню роду.

Не вистачить слів, щоб подякувати Вам, дорогі Матері, за Вашу любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за Ваші терпіння, витримку, за ласку і недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам у житті, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти.

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра. Нехай Ваші мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Низький Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Тарас ПЕКАРСЬКИЙ,

в. о. Надвірнянського

міського голови.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/05/iz-dnem-materi/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/05/мама.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.