Газета по-надвірнянськи
 

Кабмін погодив виділити 70 мільйонів гривень на будівництво біатлонного стадіону у Поляниці

22 травня 2020, 11:17 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 44 переглядів

20 травня ц. р. відповідно до Закону України від 13.04.2020 р. № 553-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Кабінет Міністрів підтримав Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Яремче (для Поляницької сільської ради) на будівництво сучасного біатлонного комплексу в с. Поляниця Яремчанської міської ради. Сума субвенції складає 70 млн. грн. Вадим Гутцайт повідомив, що Поляницька сільська рада надіслала звернення щодо складнощів зі співфінансуванням будівництва комплексу.

«Біатлоністи завжди приносять нагороди Україні на міжнародних змаганнях. Тому така спортивна споруда європейського рівня вкрай важлива для нашої країни. Коли ми добудуємо другу чергу комплексу, то вже зможемо проводити там українські змагання та збори, щоб наші спортсмени не виїжджали за кордон, а мали змогу тренуватися в рідній країні. А якісні об’єкти тільки сприятимуть більш успішним виступам наших спортсменів. Окремо хочу подякувати депутатам та Президенту федерації біатлону Володимиру Бринзаку за підтримку», – зазначив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Зазначимо, що днями ОДА зменшила бюджетні призначення Управлінню спорту ОДА на видатки розвитку на створення сучасного біатлонного комплексу у сумі 100 млн. грн.

Нагадуємо, що у 2018-му з Державного бюджету обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво сучасного біатлонного комплексу виділено 50 000 тис. грн, з яких використано 1 338,2 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації.

У 2019 році на продовження будівництва зазначеного комплексу передбачена субвенція з державного бюджету Яремчанському міському бюджету – 99700 тис. грн., інформує сайт Кабміну.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!