Газета по-надвірнянськи
 

Капітальний ремонт частини вулиці Кості Левицького у Надвірній

1 травня 2020, 20:52 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 340 переглядів

У Надвірній активно тривають роботи з відновлення дорожньої інфраструктури. Нині на різних об’єктах задіяні кілька будівельних бригад, які виконують роботи з відновлення та нового будівництва як вулиць, так і прибудинкових територій. Крім мощення бруківкою, також ремонтують асфальтне покриття доріг і вулиць міста. Нещодавно завершився капітальний ремонт частини вулиці Кості Левицького у мікрорайоні Ломоносова. Ця вулиця є комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради.

Мікрорайон побудований ще у 70-х роках минулого століття. Тут налічується 18 багатоповерхівок, в яких мешкають майже 2800 жителів. Із збільшенням транспортного потоку за багаторічний період експлуатації значно зріс відсоток фізичного зносу асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів і вулиць.

Щодня вулицею Костя Левицького проходять сотні людей, проїжджає велика кількість автотранспорту. Більше як 40 років експлуатації далися взнаки, особливо асфальтне покриття вулиці зазнало великий відсоток руйнацій. Після атмосферних опадів тут виникали великі калюжі. Тому керівництво та депутати міської ради зініціювали включити ремонт згаданої вулиці у Програму соціально-економічного розвитку. В 2018-му розпочали її ремонт, а цього року провели вже третій етап капітальних робіт, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!