- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Коронавірус знижує темпи?

Posted By Модератор On 29.05.2020 @ 12:45 In Новини | No Comments

Звісно, жоден карантин, ні жорсткий, ні адаптивний, не може зупинити особливо небезпечну коронавірусну інфекцію.

Та попри все, пандемічний COVID-19 поступово знижує темпи поширення, зокрема, у Надвірнянщині. Як поінформувала завідувач Надвірнянської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Оксана Жеревчук, за станом на 26 травня вже 10 днів поспіль спостерігається тенденція до зниження розповсюдження COVID-19. Натомість краяни поступово одужують і виписуються після проведення стаціонарного лікування із Надвірнянської ЦРЛ.

Про те, що людина здорова, мають засвідчити два негативні результати ПЛР-тестів. На Прикарпатті ПЛР-дослідження проводять у ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», обласній клінічній лікарні, а також у двох приватних лабораторіях. При потребі забірні матеріали можуть дослідити і в Києві. Виписуючи одужаних від COVID-19 пацієнтів додому, їм рекомендують ще деякий час поберегти себе, декотрим – за необхідності вживати вітаміни тощо.

За словами Оксани Жеревчук, у Надвірнянщині наразі не фіксували випадків повторного зараження COVID-19.

І це – ще одна обнадійлива цьоготижнева новина. Бережіть себе, щоб здоровими і щасливими тішитися літом, яке настане вже через декілька днів. Будьте здорові!

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/05/koronavirus-znyzhuje-tempy/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.