Газета по-надвірнянськи
 

Медичні заклади Надвірнянщини поповнилися новим автотранспортом та обладнанням

22 травня 2020, 11:28 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 237 переглядів

авто_медики

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини сіл Парище, Білі Ослави та Зелена Надвірнянського району отримали комплекти телемедичного обладнання. На новому комплексі можна здійснювати кардіологічний моніторинг, вимірювання тиску, частоти пульсу, насиченості крові киснем та інші дослідження. Ці медзаклади первинної ланки отримали за державною програмою «Доступна медицина» і службові автомобілі. Вручили сімейним лікарям ключі від автівок представники влади району, зокрема, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, депутат районної ради Ігор Білоган, голова РДА Володимир Пасько та народний депутат України Зіновій Андрійович.

«Автомобілі будуть у користуванні дільничних лікарів, які працюють у сільській місцевості. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів на цих авто. Кожен житель нашого району має отримати якісну медичну послугу й, що важливо, одержати її вчасно. Новий автомобіль стане порятунком для сільських жителів, що потребують постійної уваги лікарів», – зазначив голова районної ради Іван Гурмак.

Народний депутат України Зіновій Андрійович передав керівникам амбулаторій також безконтактні термометри та бактерицидні лампи. Для боротьби з коронавірусом у Надвірнянському районі консолідують усі зусилля. Активно допомагає й бізнес. Приміром, вагома благодійна допомога на придбання засобів індивідуального захисту надійшла від ТОВ «Свиспан Лімітед». А завдяки команді народного депутата Ігоря Фріса КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» отримала відремонтований апарат штучної вентиляції легень. «Ми вдячні кожному, хто підтримує та допомагає. Передусім – медпрацівникам, за їхню жертовність. Народні депутати, влада, місцевий бізнес, волонтери нині воєдино в боротьбі з коронавірусом», – наголошує голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!