Газета по-надвірнянськи
 

На розгляд 35-ї сесії обласної ради винесено майже 70 питань

29 травня 2020, 12:46 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 374 переглядів

На 35-у сесію обласної ради сьомого демократичного скликання, яка відбудеться сьогодні, 29 травня, винесено 66 питань. Такий проєкт порядку денного до розгляду депутатського корпусу рекомендувала президія обласної ради.

Розгляд питань депутати розпочнуть із обговорення проєкту рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України». Водночас обранцям запропоновано внести зміни до обласного бюджету на 2020 рік та до низки рішень обласної ради.

Планують також заслуховування звітів про виконання двох обласних програм, внесення змін до семи діючих та затвердження п’яти нових програм.

Під час сесійного засідання депутатам запропонують питання, пов’язані із реформуванням закладів інтернатного типу, створення комунального підприємства «Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради», подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Брустурів Космацької сільської ради ОТГ Косівського району.

А ще до проєкту порядку денного включено низку питань, які регулюють майнові, земельні і трудові відносини, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!