Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська міська рада – член Асоціації органів місцевого самоврядування

15 травня 2020, 12:09 | Рубрика: Самоврядування, У міській раді Версія для друку Версія для друку 18 переглядів

В. о. міського голови Тарас Пекарський взяв участь у І засіданні Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку». Зважаючи на сьогоднішні обставини, засідання відбувалося у дистанційній формі з використанням засобів інтернет-зв’язку.

Згідно з результатами членами Асоціації стали 53 місцеві ради, серед яких і Надвірнянська міська рада.

  • Головна місія Асоціації – формування політики розвитку Карпат на підставі мережевої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів. Основні напрямки діяльності: формування політики розвитку Карпат, транскордонна співпраця, міжрегіональна співпраця, місцевий і регіональний розвиток, популяризація потенціалу Карпатського регіону тощо. Вступ в Асоціацію сприятиме покращенню інвестиційному клімату в громаді та можливості залученню додаткових коштів шляхом участі в різноманітних грантових проектах, конкурсах та програмах .

За результатами обговорення під час І засідання Загальних Зборів Асоціація прийняла ряд рішень стосовно організації роботи та діяльності структури у поточному році, затверджено Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та «Змінимо країну разом».

Левова частка питань стосувалась прийняття важливих звернень до вищих інстанцій, серед яких: ініціатива макрорегіональної стратегії Європейського Союзу для регіону Карпат; фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки; щодо державної підтримки розвитку вівчарства; співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги; стосовно оподаткування ПДВ операцій у рамках проектів міжнародної технічної допомоги; щодо Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!