Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські митці першість здобули дистанційно

1 травня 2020, 20:43 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 119 переглядів

Талановиті і працелюбні особистості завжди знаходять шляхи для самореалізації. Ще одним підтвердженням цієї аксіоми став І Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART».

Засновник проекту – відомий український композитор і піаніст, аранжувальник Андрій Соловйов передбачив різножанрові номінації. Відрадно, що серед переможців є і наші земляки. Зокрема, у номінації «Інструментальне мистецтво» першу премію здобула молодша група ансамблю скрипалів Надвірнянської дитячої музичної школи (керівник Тетяна Полянчук, концертмейстер Тетяна Ковальчишин). Такої ж нагороди у номінації «Художнє слово і театральний жанр» удостоєна Галина Чуревич, талановита ведуча, читець, керівник народного колективу «Веретено» районного будинку культури.

На YouTube каналі фестивалю виставлені для вільного перегляду виступи усіх конкурсантів. Галина Чуревич схвально відгукнулася про організацію фестивалю, який дав шанс в умовах карантину зацікавити дітей та дорослих мистецтвом. Сама ж старається удосконалювати професійну майстерність, використовує сучасні технології для дистанційного спілкування зі своїми вихованцями.

Дистанційно взяла участь у конкурсі, підготувавши із віршів Ліни Костенко та Григора Мужницького літературну композицію «Мабуть, до тебе не доїду я, Христе». Як бачимо, успіх не забарився.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!