Газета по-надвірнянськи
 

Не порушуйте умов карантину та самоізоляції

15 травня 2020, 12:27 | Рубрика: Акцент, До відома краян Версія для друку Версія для друку 16 переглядів

Такий один із основних посилів начальника Надвірнянського відділу поліції Миколи Сидорука. Правоохоронці розуміють, що карантинні обмеження не додають комфорту і не сприяють зростанню доходів громадян. Але вони виправдані для головної мети – збереження здоров`я людей, недопущення стрімкого поширення пандемії COVID-19 і надмірного навантаження на заклади охорони здоров`я.

Як правило, працівники поліції практикують системну роз`яснювальну роботу, але довелось усе-таки скласти майже десяток адміністративних протоколів за порушення умов карантину. Двох жителів району не оминули адмінпротоколів за порушення умов самоізоляції. Нагадуємо, що на засіданні районного Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов`язані із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, райвідділу поліції доручили посилити перевірку осіб, котрі перебувають на самоізоляції.

В області тривають профілактичні заходи із попередження поширення коронавірусної інфекції. Окрім інших завдань, покладених на правоохоронців, дільничні інспектори нагадують людям, особливо похилого віку, про особисту безпеку і застерігають від «любителів» вчинення різного роду правопорушень, у т. ч. шахрайства, наголошуючи при цьому про потрібну обачність та пильність. І, звичайно, закликають дотримуватись карантинних заходів, хоча деякі з них пом`якшені, але епідемічна небезпека не зникла.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!