Газета по-надвірнянськи
 

Новий мультифункціональний спортивний майданчик презентували у Верхньому Майдані

15 травня 2020, 11:56 | Рубрика: Спорт, Суспільство Версія для друку Версія для друку 44 переглядів

За час роботи Надвірнянської районної ради сьомого скликання завдяки голові районної ради Івану Гурмаку та депутатського корпусу районної ради у співпраці з Надвірнянською районною держадміністрацією, головою та депутатським корпусом обласної ради і керівництвом Івано-Франківської ОДА у Надвірнянщині вдалося реалізувати роботи з будівництва 15-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

майданчик

На початку травня завершили роботи і здали в експлуатацію багатофункціональний майданчик у селі Верхній Майдан, зреалізувавши ще один інфраструктурний проект.

Через карантинні заходи урочисте відкриття перенесли на зручніший час, але оглянувши його, заступник голови районної ради Ігор Писклинець та депутат районної ради Андрій Карманський констатували про готовність майданчика до експлуатації. Розташований він на території місцевої школи. Загальна вартість склала понад 1 млн. 150 тис. грн., із них 250 тис. грн. – кошти районного бюджету.

Голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що під час робочих поїздок населеними пунктами району переконався, що такі майданчики потрібні, тому реалізація уже 15 майданчиків зі штучним покриттям є хорошим і надійним результатом спільної роботи всіх гілок влади. Діти і молодь повинні мати всі необхідні умови для здорового та спортивного життя, незважаючи на те, де проживають: у міській чи сільській місцевості.

Після закінчення карантинних заходів юні верхньомайданівці зможуть зіграти футбольний матч на новому спортивному полі, інформує районна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!