Газета по-надвірнянськи
 

Одноденний заробіток і 10 тис. грн. – від молодківчан

15 травня 2020, 13:08 | Рубрика: Громадськість, Ситуація Версія для друку Версія для друку 1,762 переглядів

Життя на карантині у Молодкові мало чим відрізняється від повсякденних буднів в інших населених пунктах Надвірнянщини.

– Жителі дотримуються всіх вимог карантину. Продукти у магазини завозять безперебійно. Майже три десятки людей, які повернулися із-за кордону додому, чесно і порядно відбули самоізоляцію. – Так стисло розповів про щоденне насущне Молодківський сільський голова Степан Івасик, наголошуючи, що зупинку роботи громадського автотранспорту жителі села сприймають як одну з гострих проблем. Та, попри все, намагаються давати раду і в цьому, не залишатися наодинці зі своїми проблемами, а до їх вирішення залучати родичів, близьких, знайомих.

Двомісячний карантин негативно позначився на місцевих скарбницях. І це загальна тенденція, у т. ч. і для органів місцевого самоврядування, чиї бюджети стануть дещо «тоншими» від недонадходжень. Завершення карантину уможливить відновлення роботи малого бізнесу і фінансове життя, навіть і в таких невеликих селах, також пожвавиться.

Прикметно, що суворий карантинний період не завадив утілити в реальність заплановане, серед чого, зокрема, допомога Надвірнянській ЦРЛ у боротьбі з пандемічним COVID-19.

Як повідомив Степан Івасик, на потреби медиків Надвірнянщини Молодківська сільська рада перерахує свій одноденний заробіток, а також 10 тис. грн.

У двобої з коронавірусом єдність дій і помислів – то велика сила.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!