- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Парафіяльні громади нашого району надали допомогу Надвірнянській ЦРЛ

Posted By Модератор On 01.05.2020 @ 20:50 In Новини | No Comments

У цей важкий час, коли світом шириться смертельний вірус, забираючи тисячі життів, Церква не могла залишитися осторонь. Зокрема, у час Великого Посту, коли християни переживали останні земні Ісусові дні, всім нам, як ніколи, потрібен добрий приклад милосердя та співчуття.

Завдяки фінансовій підтримці парафіяльних громад Української греко-католицької церкви: Надвірнянського, Пнівського, Ланчинського, Тисменичанського деканатів та за участі отця Богдана Скірчука (декана Яремчанського), при підтримці доброчинців і народного депутата України Зіновія Андрійовича для потреб Надвірнянської центральної районної лікарні придбали апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ). Не знайшлось жодної парафії, яка б відмовилася допомогти у цій добрій справі.

17 квітня ц. р. отець Юрій Зеленчук від імені всього духовенства Надвірнянщини УГКЦ передав апарат ШВЛ головному лікарю КП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Сергію Ємельянчуку.

Владика Василій Івасюк для Надвірнянської райлікарні передав копію Коломийської ікони «Ось Мати Твоя».

Церква завжди була й залишається зі своїм народом: навчаючи, допомагаючи, співчуваючи, підтримуючи. У важкі роки смути Церква вимолювала у Бога прощення та милосердя. Й сьогодні Церква стоїть на сторожі людських життів, молячись за хворих, прохаючи у Господа зцілення для цілої нашої Землі, сили та наснаги для медичних працівників, здоров’я й кріпості для всіх хворих та інфікованих. Ревно ж закликає дотримуватись вимог карантину, берегти своє здоров’я та здоров’я своїх ближніх.

Бажаємо у цей нелегкий час простягнути свої руки назустріч Воскреслому Христу, щоби Він допоміг та врятував усіх нас від небезпеки, яка чигає на кожному кроці. Щоби Він, руками медичних працівників, піднімав із лікарняних ліжок хворих, зцілював та повертав до життя. Нехай рятує сотні людей цей апарат ШВЛ, придбаний за посередництво священників та людей доброї волі, повертаючи усіх до життя, даючи ще один шанс покаятися та розпочати нове життя із Богом, інформує Надвірнянський деканат УГКЦ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/05/parafiyalni-hromady-nashoho-rajonu-nadaly-dopomohu-nadvirnyanskij-tsrl/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.