Газета по-надвірнянськи
 

Підприємство «СВИСПАН ЛІМІТЕД» надало благодійну допомогу у боротьбі з коронавірусом

15 травня 2020, 13:09 | Рубрика: Акцент, Благодійність, Медицина Версія для друку Версія для друку 4,335 переглядів

Деревообробне підприємство «Свиспан Лімітед» надало благодійну допомогу Надвірнянській центральні районній лікарні. Компанія долучилася до збору коштів та виділила фінансову допомогу на потреби медзакладу у боротьбі з коронавірусом.

група-медиків

Благодійні кошти планують використати на закупівлю медичного обладнання, необхідного для лікування хворих на COVID-19.

Медперсонал КНП «Надвірнянська ЦРЛ» висловлює щиру подяку підприємству «Свиспан Лімітед» за небайдужість та допомогу у цей непростий час.

Надвірнянська районна лікарня є опор­ним медзакладом для лікування хворих на COVID-19 у трьох районах Івано-Франківської області – Надвірнянському і Богородчанському та населених пунктах Яремчанської міської ради. Тому приймає на себе чимале навантаження. У зв’язку з цим виникає потреба доукомплектувати відділення додатковим медичним обладнанням для подолання хвороби.

Головний лікар КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Сергій Ємельянчук розповідає: «За станом на сьогодні (8 травня ц. р.) у лікарні перебувають 62 пацієнти з пневмонією, у 22 хворих підтверджений позитивний тест на COVID-19. Загалом лабораторним методом підтверджено 119 випадків захворювання на коронавірус, із них 51 пацієнт уже одужав. Зараз, як ніколи, важлива допомога, що надходить від меценатів та благодійників. Адже маємо забезпечити наших медиків необхідними засобами захисту та медичним обладнанням, яке слугуватиме не лише під час пандемії, але й у подальшому рятуватиме життя. Ми раді, що представники бізнесу небайдужі до наших проблем та активно допомагають у боротьбі з хворобою».

Директор ТОВ «Свиспан Лімітед» Юлія Федишин висловила підтримку та повагу медпрацівникам у ці непрості часи. Пандемія коронавірусу – складний виклик для нашого суспільства, але я впевнена, що, об’єднавши зусилля, ми його подолаємо, вважає вона. Компанія «Свиспан Лімітед» як соціально-відповідальний бізнес реагує на звернення громади та намагається допомагати відповідно можливостей, адже немає нічого ціннішого за життя людини.

Долучитись до благодійного руху та перерахувати кошти на придбання медичного обладнання та засобів боротьби з COVID-19 можна за реквізитами:

КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Надвірнянської районної ради

МФО 336677 АТ КБ «Приватбанк»

Номер рахунку:

UA 263366770000026000052550918

Код ЄДРПОУ / ІПН 01993575.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!