Газета по-надвірнянськи
 

Підтримують і навчають дистанційно

1 травня 2020, 20:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 116 переглядів

Карантин не оминув і Надвірнянську гімназію № 5 (колишня школа-інтернат). – Майже 80 учнів 1-9-х класів сьогодні проживають і навчаються вдома, у своїх родинах, – зазначив директор Надвірнянської гімназії № 5 Микола Дутка. – З ними ми підтримуємо телефонний зв`язок, всіляко сприяючи навчанню онлайн школярам п`ятих-дев`ятих класів. Для цього створили групи, працює сайт, де учні можуть знайти посилання, приміром, на електронні підручники, онлайн-уроки.

Не забувають у гімназії і про наймолодших своїх вихованців – школярів 1-4 класів. – Із ними спілкуємося у Вайбері, – долучається до розмови і вихователь цього навчального закладу Оксана Молнар. – Стараємося якнайчастіше спілкуватися з дітьми. Розповідаємо їм про карантин, цікавимося, як минув день, чим іще займаються дітки.

Оксана Молнар визнає, що батьки дещо втомлюються, оскільки у сім`ях – по троє-четверо школяриків. Але педагоги сподіваються, що кожній дитині найдорожчі люди нададуть належної уваги, проявлять турботу і доброту.

У Надвірнянській гімназії № 5 виховували і навчали діток з усієї Надвірнянщини. Деякі з них залишаються ночувати у пришкільному гуртожитку. Одначе їхнє стабільне життя змінив …карантин. Нині телефонний зв`язок і знайомий голос педагогів, вихователів став тим віртуальним містком, який єднає їх знову в єдину гімназійну родину. Обставини складаються так, що дистанційно учні завершать і навчальний рік. І дуже хочеться, щоб у них усе складалося добре, висловила таке просте і водночас складне побажання-сподівання Оксана Молнар. До цих слів турботливого вихователя, напевно, приєднаються всі краяни, яким аж ніяк не байдужа доля цих хлопчиків і дівчаток із соціально-вразливих сімей.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!