Газета по-надвірнянськи
 

Ремонт тротуару на вулиці Соборна – триває

22 травня 2020, 11:15 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 13 переглядів

На сьогодні у Надвірній продовжуються роботи з відновлення дорожньої інфраструктури.

З метою покращення умов проживання жителів міста найбільше уваги надають житловому фонду міста, мікрорайонам та приватному сектору. Проте і тротуари центральної частини міста нині потребують оновлення, зокрема, на вулиці Соборна.

Через цю вулицю проходить дорога загального користування місцевого значення Надвірна – Бистриця, тому вона є важливою стратегічною транспортною артерією, якою за день проїжджають сотні автомобілів. На згаданій вулиці розміщені Символічна могила Борцям за волю України, Прокатедральний собор Благовіщення Пресвятої Діви Марії та цвинтар. Сотні парафіян щодня відвідують церкву, проходячи цими тротуарами. А ще вулиця Соборна налічує декілька сотень приватних домоволодінь. Стан дорожнього покриття тротуарів та відсутність пандусів завдавало жителям вулиці певних незручностей, особливо людям з обмеженими фізичними можливостями, особам похилого віку, матерям із дитячими візочками тощо. Тому нагальним постало питання капітального ремонту тротуарів центральної частини міста, зокрема, на вул. Соборна.

міська-рада_ремонт

У 2018 році проведено перший етап капітальних робіт на згаданому тротуарі, а торік здійснено ще два етапи: за кошти міського бюджету та за рахунок субвенції з міського бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок субвенцій з державного бюджету. Нинішнього року міська рада вкотре надала субвенцію районному бюджету на 290 тис. грн. на продовження капітального ремонту тротуару на вул. Соборна. При будівництві тротуару використано сучасний будівельний матеріал – бруківку, а також встановлено пандуси й опуски для створення належних і комфортних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями , інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!