Газета по-надвірнянськи
 

Роботодавці уже можуть звертатися до служби зайнятості

22 травня 2020, 11:02 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 13 переглядів

Право на отримання допомоги з часткового безробіття мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які: зупинили/скоротили діяльність через карантин, сплачували ЄВ протягом останніх 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників, з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.

Право на допомогу мають застраховані особи, з якими роботодавець оформив трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію та працюють у роботодавця за сумісництвом).

Допомогу встановлюють за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу та не може перевищувати мінімальну зарплату, встановлену Законом на 2020 рік (4 723 грн).

Роботодавець протягом 30 календарних днів із дня зупинення/скорочення діяльності, звертається до центру зайнятості/філії за місцем сплати ЄВ і подає пакет документів: заяву на отримання допомоги, написану у довільній формі, в якій, зокрема, зазначає інформацію про належність роботодавця до суб’єктів малого або середнього підприємництва відповідно до Господарського кодексу України та до якої додає засвідчені роботодавцем копії підтвердних документів щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за календарний рік, що передує року подання до центру зайнятості документів; засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;                відомості про працівників, в яких виникло право на допомогу з часткового безробіття; довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності видану ДПС.

Пакет документів надавати до служби зайнятості одним зі зручних способів: у скриньку, розміщену на вході центру зайнятості/філії (оригінал); поштовим відправленням (оригінал); у форматі скан-копії на e-mail Надвірнянськоїрайоної філії Івано-Франківського обласного центру: hotline959@ukr.net.

Детальніше читайте за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu? покрокову інструкцією щодо отримання допомоги з часткового безробіття на період карантину. Також тут можна ознайомитися із: порядком надання і повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги на період карантину; примірним договором про надання допомоги з часткового безробіття на період карантину (форма); формою подання відомостей про осіб, щодо яких виконують вимоги частини 3 ст. 471 Закону України «Про зайнятість населення».

Відділ інформаційної

роботи Івано-Франківського

обласного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!