Газета по-надвірнянськи
 

Щоб було світло в оселі й на душі

15 травня 2020, 12:19 | Рубрика: Реалії Версія для друку Версія для друку 19 переглядів

Попри уже другий місяць вимушеної самоізоляції краяни, як і решта співвітчизників, ні на мить не перестають користуватися такими звичними і вкрай необхідними благами сучасного цивілізованого життя, як телефонним зв`язком, ліфтом, інтернетом (без якого тепер, особливо молодому поколінню, взагалі важко уявити своє існування), а також воду отримують завдяки насосам.

Наражаючи, подекуди, себе на вірусну загрозу, в суворих умовах жорстких (раніше), а тепер дещо послаблених, карантинних обмежень, надвірнянські енергетики під орудою директора філії «Південна» АТ «Прикарпаттяобленерго» Дмитра Буняка самовіддано трудяться, даруючи споживачам завжди бажану електроенергію, комфорт, які, без перебільшення, є складовою нашого щоденного побуту. Бо кожному відомо, що енергетика загалом не може зупинитися ні на секунду.

Проте підступний коронавірус вніс деякі корективи у діяльність філії «Південна». Найвагоміша з них – обережність, що в умовах пандемії ніколи не буває зайвою. Та й карантин як найпереконливіший аргумент – досить серйозна річ, як і його «атрибути» запобіжні заходи.

– Із моменту оголошення карантину керівництво АТ дало вказівку припинити допуск сторонніх осіб до філії. Ворота закрили, – згадує як переформатували свою діяльність Дмитро Буняк. – Де було можливо, перейшли на роботу дистанційно. Зокрема, це стосувалося конт­ролерів, котрі найтісніше контактують зі споживачами. Тому у випадку інфекційного зараження вони могли стати контактними чи взагалі потенційними жертвами COVID-19. Тому контролерів відправили на «простій». Їм виплачують 2/3 від окладу. Вони працюють дистанційно, отримавши до телефонних апаратів спеціальні програми для зчитування показника. Водночас контролери тримають постійний телефонний зв`язок зі споживачами, інформуючи їх, приміром, про суму заборгованості тощо. І такі звичні платіжки жителям району розносять листоноші, з якими структурний підрозділ фірма «Енерготрейд» уклала відповідний договір. І, між іншим, за електроенергію споживачі сплачують справно.

Дмитро Буняк продовжує: – Працюємо безперебійно, але виконуємо менший об`єм робіт. Тобто не виконуємо планові завдання. Зокрема, ті роботи, що пов`язані із контактом зі споживачами. Адже зараз важливо зберегти персонал, не наражати його на небезпеку. Для аварійних викликів на час карантину і реагування готові виїжджати 11 бригад оперативного реагування, серед яких – 5 технічних. Якщо є складні випадки, то залучаємо бригади SOS.

Важливим завданням для адміністрації філії стало збереження диспетчерів (у буквальному розумінні цього слова). Бо, як пояснив директор філії «Південна», це – професійні кадри, яких неможливо підготувати за день-два і не так легко замінити. Тому для їх роботи створили необхідні умови, унеможлививши їх прямий контакт із бригадою.

Щоб мінімізувати ризики зараження, у нашій філії щоранку на вході проводять скринінг температури безконтактним термометром. При виявленні підвищеної температури людину відправляють додому, де вона вже відповідно вирішує, як діяти щодо моніторингу власного здоров`я.

– Створений інформаційний канал Вайбер, створена група і я переконаний, що всі наші працівники дотримуються карантину, – мовив Дмитро Буняк.

Щоб у філії «Південна» працівники сумлінно виконували свої обов`язки, їх забезпечили засобами індивідуального захисту (масками, рукавицями, дезінфікаторами). Також кожна зміна обробляє дезсередниками й автотранспорт.

Звісно, чимало споживачів цікавить питання про роботи з приєднання електропостачання. За словами Дмитра Буняка, такі роботи здійснюють, але ті, що не потребують вимкнення. Себто – підготовчі роботи, встановлення опори. А безпосередньо все, що пов`язано із під`єднанням, призупинили на час карантину.

Але незалежно від усіх цих обставин енергетики не лише роблять усе від них залежне, щоб таким чином «пом`якшити» несподіваний «удар» коронавірусного карантину. Вони ще й допомагають медикам.

Дмитро Буняк розповідає, що в АТ «Прикарпаттяобленерго» відразу, ще на початку карантину, дієво долучилися до підтримки медиків Івано-Франківщини. Створили волонтерську групу, яка пошила і доставила у медичні заклади області півтора тисячі марлевих масок, а також захисні костюми, халати, іншу доброчинну допомогу. Придбали також апарат ШВЛ.

Керівник філії «Південна» упевнений, що спільними діями вдасться справитися з усіма труднощами і негараздами сьогодення, які для кожного, а для енергетиків, зокрема, стали справжнім викликом.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!