Газета по-надвірнянськи
 

«Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна»

29 травня 2020, 12:41 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 367 переглядів

Минулого тижня для представників ПРООН відбулась онлайн-презентація проєктів-переможців у рамках програми Уряду Швеції та ПРООН «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Наприкінці минулого року ПРООН оголосила конкурс на отримання грантів у рамках згаданої програми. Згідно з рішенням Національної наглядової ради переможцями визнано 7 проєктів по всій Україні, серед яких проєкт громади м. Надвірна «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна», розроблений ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з Надвірнянською міською радою та гміною м. Пруднік (Польща).

Презентували проєкт начальник відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський і директор ГО «Надвірнянський ТІЦ» Володимир Гринішак. Вони зазначили мету, завдання й очікувані результати проєкту. Зокрема, метою є впорядкування транспортної системи міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп жителів.

Очікувані результати: розвантаження дорожнього трафіку та зменшення заторів на 70 одиниць транспорту за 1 годину; створення безпечних умов для пересування школярів до навчальних закладів; покращення екологічного стану міста завдяки зменшенню викидів СО 2; зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод у місті на 43 %; створення комфортних і безпечних умов для пересування маломобільних та людей із вадами зору.

Орієнтовна вартість проєкту – майже 2,4 млн. грн.

Уже розробили проектно-кошторисну документацію, яка пройшла всю необхідну експертизу, на основі чого складено технічне завдання. Відповідно до цього найближчим часом оголошено про початок проведення тендеру на визначення підрядної організації, яка розпочне будівельні роботи для впровадження проекту, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!