Газета по-надвірнянськи
 

Триває ремонт автодороги Івано-Франківськ – Надвірна

22 травня 2020, 11:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 56 переглядів

Національна програма «Велике будівництво», зокрема, із ремонту та будівництва доріг в Україні, передусім, на Прикарпатті, триває навіть в умовах карантину.

14 травня під час робочої поїздки у Надвірнянщину голова ОДА Віталій Федорів ознайомився з ходом ремонтних робіт на дорозі державного значення Т-09-06 Івано-Франківськ-Надвірна. Він відзначив якісну роботу підрядника, який гарантує термін служби асфальтного покриття на цій ділянці – 10 років.

«Для проведення ремонтів доріг державного значення на території Івано-Франківської області цьогоріч передбачено 840 мільйонів гривень. На сьогодні рівень освоєння і виконання робіт більше 10 відсотків. Крім цієї дороги, заплановані ремонти автошляхів державного значення Криворівня-Чернівці, Татарів-Кам’янець-Подільський, Долина-Стрий, – наголосив Віталій Федорів і додав, – сподіваюся, що будівництво якісних шляхів дасть поштовх новим можливостям для Прикарпаття у розвитку туризму і бізнесу, а дороги стануть своєрідною візитівкою області».

Працівники підрядного підприємства ТОВ «ПБС» (дир. Олексій Пастернак) розпочали влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону в селі Березівка, (км 3+000 – 5+000 автодорога Т-09-06), а також одночасно приступили до холодного фрезерування асфальтобетонного покриття на ділянці км 0+000 – 0+491 біля с. Черніїв у Тисменицькому районі. Після зміцнення основи «дорожнього одягу» методом холодного ресайклінгу тут укладуть вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.

Тривають роботи і на автошляху у с. Назавизів Надвірнянського району, км 23+900 – 26+745. Підрядна організація влаштовує тут нову систему водовідведення, бо саме через її відсутність цю ділянку дороги не зробили у 2017-му. Дорожні працівники очистили 17 колодязів існуючого колектору, 31 дощоприймач, 700 м водовідвідних труб і встановили 17 нових колодязів. Опісля тут покладуть вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону. Далі передбачено влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону на всій протяжності автодороги Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна та нанесення горизонтальної розмітки.

На виконання заходів із покращення безпеки руху на дорогах державного значення Івано-Франківської області виконують роботи з укріплення підмостового русла на мосту в Ланчині через річку Слобушниця, км 12+506 а/д Т-09-05 Делятин – Раківчик, а також повинні відремонтувати аварійні ділянки автошляху, ліквідувати ямковість дороги у Ланчині у рамках експлуатаційного утримання доріг, пошкодження, деформації «дорожнього одягу» та зробити ливневу каналізацію доріг у цьому населеному пункті.

Фінансування – Державний бюджет.

Усі роботи виконують із дотриманням карантину.

Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Учора, 21 травня, редакція «Н.В.» уточнила у прес-службі ТОВ «ПБС», що дорожньобудівельну техніку з Назавизова тимчасово перебазували на іншу дорожню ділянку на Прикарпатті. Орієнтовно через тиждень знову продовжать ремонт автошляху у Назавизові.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!